صدای نوجوان

چگونه متن خود را ارسال کنم؟

بین ده تا نوزده سال سن دارید؟ آیا معتقدید که نوجوانان می‌توانند تغییر ایجاد کنند؟ پس به صدای نوجوان بپیوندید. در صدای نوجوان می‌توانید مطالب خود (شامل مصاحبه، شعر، ماجرای شخصی، تصویرسازی و ...) را به اشتراک بگذارید.

ابتدا لازم است یک حساب کاربری در صدای نوجوان درست کنید. با این حساب کاربری، نه تنها می‌توانید محتوای خود را ارسال کنید، بلکه همچنین می‌توانید موضوعاتی را که به آنها اهمیت می‌دهید و سایر نویسندگانِ نوجوان را دنبال کنید. در اینجا می توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

حالا که یک حساب کاربری دارید و آمادۀ ارسال محتوای خود هستید، خوب است به این چند نکته توجه کنید:

1. قبل از شروع مطمئن شوید که شرایط کیفی و شیوۀ تعامل را به دقت مطالعه کرده‌اید. با خواندن آنها متوجه می‌شوید که چه نوع محتوایی را می‌توانید ارسال کنید.

2. انواع بسیاری از مطالب وجود دارد که می‌توانید در صدای نوجوان به اشتراک بگذارید: ماجراهای شخصی، داستان، مصاحبه، شعر یا نوشته در مورد موضوعاتی که دربارۀ آنها تحقیق کرده‌اید. می‌توانید از عکس، کار گرافیکی، گیف و ویدئو استفاده کنید تا مطلب خود را برای خوانندگان‌تان جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر کنید.

3. هنگامی که مطلب خود را ارسال کردید، مدیر صدای نوجوان، قبل از انتشار آن را بررسی می‌کند تا با چارچوب‌های سایت هماهنگی داشته باشد. در صورت نیاز به بازنویسی، از طریق گفت‌وگو بازخورد و پیشنهاداتی برای اصلاح مطلب به شما داده می‌شود.

4. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، به ما پیام بدهید.

خواندن کمتر مشاهده

پیام نوجوان

برای ارسال پیام باید ثبت نام/ورود کنید.