کارگروه سلامت

کارگروه سلامت تلاش می کند همه جانبه به موضوع سلامت نوجوانان بپردازد و ضمن شناخت حنبه های مختلف این موضوع، پروژه هایی را برای آگاهی گروه های مختلف جامعه سازماندهی کند. تغذیۀ نوجوان، سلامت روان، مغز نوجوان، فعالیت های بدنی در نوجوانان، بهداشت و درمان نوجوان و … از جمله مواردی هستند که در این کارگروه مطرح می شود.

در این کارگروه تاکنون پروژه هایی مثل ترجمۀ کتاب «ابداع خود؛ زندگی رازآمیز مغز نوجوان»، بررسی سندهای بین المللی در خصوص ابعاد مختلف سلامت نوجوان، برگزاری کارگاه های آموزشی برای خانواده ها و تسهیلگران، نشست های مربوط به تغذیۀ نوجوانان و … صورت گرفته است.

این کارگروه به صورت هفتگی تشکیل جلسه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در جلسات می توانید در واتس اپ به شمارۀ زیر پیام بدهید:

09105204599

سلامت

نوخوراک؛ صبحانۀ رنگارنگ

کارگروه سلامت با هدف ترویج تغذیۀ سالم نشست های نوخوراک را برنامه ریزی کرده است. اولین برنامه در تاریخ شش مرداد 1400 و با موضوع صبحانۀ رنگارنگ برگزار شد.

ادامه مطلب »
سلامت

تئاتری با موضوع مغز نوجوان

 بر اساس پیشنهاد کارگروه سلامت و با الهام از پروژه ای که در کشور انگلستان، تصمیم به ساخت تئاتری با موضوع مغز نوجوان و با هدف ترویج رویکرد مثبت به نوجوانی گرفته شد.

ادامه مطلب »